Ana Sayfa
Profilim
İletişim
Mutfağım
Bilgi Kumbaram
Mektuplar
Mizah
Hikaye Kitabım 2
Kitaplığım
Bakımsız
Fotoğraf Sütüdyom
Laboranite
23. Madde Bürosu
Şiir Defterim
Günlüğüm
Mektup Kutum
Hayvan Çiftliğim
Çocuk Parkım
Botanik Bahçem
Bu Sabah
Sansürcü müsünüz?
Baksana Elma
En Son Ne Okudun?
İyi Arkadaş
alışmam lazım...
Alışamadım ben
teşekkür...
Kalas mı?
Fikrimce
Kız Nasıl İstenir?
Hayatın İçerisindeki Geom ...
İstanbul'da Bir Hafta
Hikayem
Annem Kime Oy Verecek
günlük, günlüğüm, günaydın hayat, günaydın canım, günaydın birtanem, günaydın aşk, günaydın, günaydın şiirleri, günaydın, tümü

Şu an sitede 9 kişi on-line
Bugün 8,985 ziyaretçi 
Toplam 12,044,841 ziyaretçi 
 
spor Etiketiyle İlişkili Tüm Yazılar
 
   
  Fenerbahçe-Sivas Spor Şikesi : "Belli etmeden yardım etsinler"
  05.07.2011 - Günlüğüm
   
 

Bilmiyorum ki bu işler belli etmeden olur mu?
Belli etmeden şeker yenir,
Belli etmeden su içilir de,
Koca maç iç edilir mi?

"Belli etmeden yardım etsinler"

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sezon son haftasında şampiyonluk maçına çıktıkları Sivassporlu yönetici ve oyunculardan aracı vasıtasıyla "yardım" talebinde bulunmuş.


Özel Yetkili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen şike soruşturmasında ortaya çıkan bilgiler olayın vahametini çarpıcı bir biçimde ortaya kouyor.

Sabah'ın haberine göre, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 22 Mayıs 2011'de oynanan şampiyonluk maçı Fenerbahçe-Sivasspor maçı öncesinde Fenerbahçe'nin maçı kazanabilmesi için çeşitli girişimlerde bulundu.

Öncelikle Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'la görüşen Yıldırım, irtibatın sağlanması için Bülent İbrahim İşçen ile Sivasspor yöneticisi ve yeni federasyonda yedek üye olan Ahmet Çelebi görevlendirdi. Yıldırım, Ahmet Çelebi ile görüşmeye giden Bülent İbrahim İşçen'e, "Söyle bize yardım etsinler tamam mı? Yani belli etmeden yardım etsinler," dedi.

Ahmet Çelebi ile yüz yüze görüşen İşçen, Yıldırım'ı arayarak, "O arkadaş ile görüştüm, o hale gelmiş mallar abi. O gidecek fiyat konuşacak. Gereken neyse, işte onları sordu etti. 'Ben,' dedi, 'direkt onları kendim görüşeceğim bizzat' dedi" şeklinde bilgi verdi.

Çelebi daha sonra kimi Sivassporlu futbolcularla İstanbul'da, kimileriyle de Sivas'ta görüştü. Sivasspor yöneticisi Faruk Taşseten ile de görüşen Çelebi, İşçen'i arayarak, "Abicim ben şimdi bizimkiyle görüşmeye gideceğim de senle görüştüklerimizde mutabık mıyız?" dediği anlaşıldı. İşçen'den onayı alan Çelebi, "Tamam, ben yani operasyona başladım. Haberin olsun" dedi.

Emniyet güçlerince fiziki takibe alınan Çelebi, 20 Mayıs'ta Sivas'a giderek Mecnun Otyakmaz, Faruk Taşseten ve Mehmet Oflaz ile Sivasspor tesislerinde buluştu. Çelebi aynı günün akşamında bazı Sivassporlu futbolcularla Büyük Otel'de görüştü.

   
   4,024 kez okunmuştur. Yorumlar (0) - Yorum yaz! - Etiketler : fenerbahçe - sivas spor şikesi, belli etmeden yardım etsinler, aziz yıldırım sivas spor, fenerbahçe küme düşer mi?
   
 
Lütfen tüm alanları doldurmayı unutmayınız!
İsminiz :
Başlık :
Yorum :
   
   
  | Sonraki >>