Ana Sayfa
Profilim
İletişim
Mutfağım
Bilgi Kumbaram
Mektuplar
Mizah
Hikaye Kitabım 2
Kitaplığım
Bakımsız
Fotoğraf Sütüdyom
Laboranite
23. Madde Bürosu
Şiir Defterim
Günlüğüm
Mektup Kutum
Kuyruklu Yıldız
Yamalı Mektuplar
Hayvan Çiftliğim
Çocuk Parkım
Botanik Bahçem
Mektup
Sevgili Kara Sineğim
Sen bana saattten ba ...
Mektuplar
Beklerken
Sana adanan
toz...
Ciddi oyun
Hep As...
Dokunuşunuz
Canım
Ayrılığın rengi
Artık kimse mektup yazmıy ...
Deli’mden mektup gelmiş
Günaydın Reçel Kavanozum
bizim kadınlarımız, kadınlar, kadın ve özgürlük, para kimde, aktüel, çocuk ve eğitim, Oylat, tebessüm, orhan pamuk, tümü

Şu an sitede 10 kişi on-line
Bugün 6,136 ziyaretçi 
Toplam 11,999,837 ziyaretçi 
 
Mektup Kutum
 
   
  Sevgili Kara Sineğim
  18.10.2017 - Mektup Kutum
   
 

Sevgili Kara Sineğim, Paris'ten geldiğimden beri kuru öksürükten kurtulamadım.İşyerinde bana habire ıhlamur kaynatıyorlar. Bunun alerjik bir şey olduğunu ıhlamurla geçmesinin pek mümkün olmadığını anlatmaya çalışıyorum fakat şuana kadar çok da başarılı olamadım.

Saat 00:29. Gözlerim yanıyor. Kafamda bir sürü soru işareti var. Onların uyumasını bekliyorum. Uyurlar mı bilemiyorum. Günün en kaliteli uykusu 22:00 ile 2 arası uyunan uyku imiş. Şimdiye kadar uyumadıklarına göre çok da kaliteli bir uyku uyuyamayacaklar.

Yarın yoğun bir gün olacak. Benim sabah çok dinç uyanmam gerekiyor. Bugün tüm gün ev temizliğine katıldım. Ev nasıl temizlenir, nereden başlanmalı, kritik noktalar nelerdir eğitimi aldım. Eğitim çok yorucu idi. Belki uygulamalı bir eğitim olduğu için daha fazla yorulmuş olabilirim. Ablamlara gittim çıkışta. Bana önce bir çorba verdiler sonra da ilaç. Uyuyabileceğim en güzel uykuyu uyudum. Yalnız elimin üzerinde uyumuşum. Kalktığımda uyuşmuştu. Karıncalanma geçinceye kadar yarım saat geçti.

Bu arada Tebessümnur, sürekli ağlıyor. Kara gözlüklerini takıyor. Gözlüklerinin yanlarından şıp şıp damlalar dökülüyor. Acaba çocuk onu fark etmiş mi diye ağlıyor. Ya farkında değilse. Bu şıp şıplar çocuğun yanında da oluyorsa farketmemesi mümkün olabilir mi? Çocuğunda adı Beyhan. Kız adı gibi gözükebilir fakat erkek ismi. Tebessümnur'un geçenlerde doğum günü idi. Bir pasta almış, üzerine iyiki doğudun Tebessümnur, hoşçakal Beyhan yazıyor. İyiki doğdunu anladım da hoşçakalı anlamadım dedim. Meğer çocuk işten ayrılıyormuş. Tebessümnur da o nedenle ağlıyormuş. Hoşçakal da oradan geliyor. Hadi bakalım böyle görkemli bir pasta varken gelsin görmesin bakalım Beyhan Tebessümnur'u.

   
   550 kez okunmuştur. Yorumlar (0) - Yorum yaz! - Etiketler :
   
 
   
  << Önceki | Sonraki >>